Rabo Club Support actie: Steun KV Hoogkerk en BSC Caribe !

Korfbalvereniging Hoogkerk & B.S.C. Caribe gooien de ballen dezelfde kant op tijdens de Rabo Club Support actie van 2023. We hopen met deze samenwerking dat onze leden hun stemkracht bundelen om zo voor beide verenigingen een hoger stem aantal te bemachtigen.

Iedereen verdient een club. Een plek waar je elkaar ontmoet, elkaar sterker maakt en helemaal jezelf kunt zijn. Als Rabo-lid kun je ieder jaar stemmen op jouw drie favoriete clubs. Dit jaar kan dat van 4 t/m 26 september. Dat is goed voor jouw club en geweldig voor de samenleving.

Steun ons en stem!

Stemmen kan heel eenvoudig via online bankieren of de Rabo App.

Via het kopje Service – Lidmaatschap, hier vind je de applicatie voor Rabo Clubsupport. Je kunt op 3 verengingen stemmen; Caribe & Korfbalvereniging Hoogkerk zijn te vinden onder de clubs in de regio stad & midden Groningen.